reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition

OnePlus, Harry Potter hayranlarına özel bir akıllı saat tanıttı

Türkiye’de resmi olarak bulunan firmalardan OnePlus, bugün Harry Potter hayranlarına özel bir akıllı saat tanıttı. İşte detaylar;

Tam olarak OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition adıyla karşımıza çıkarılan akıllı saat, efsane serinin hayranlarını heyecanlandıracak bir model konumunda.

Bu modelin temel aldığı akıllı saat elbette uzun süre önce tanıtılan OnePlus Watch oluyor. Yani bu özel modelde 1,39 inç 454×454 piksel AMOLED ekran, 1 GB RAM, 4 GB depolama, 402 mAh pil, 100 farklı spor takibi, nabız ve kandaki oksijen ölçümü gibi standart özellikler kullanıcılara sunuluyor. Bu özel model farkını spesifik olarak tasarımsal detaylarıyla koyuyor.

İlk olarak Harry Potter serisine özel dinamik saat arayüzleri taşıyan Limited Edition akıllı saat, aynı zamanda özel bir işlemeli deri kayış ve hemen aşağıda gördüğünüz şık bir kutuyla geliyor. Orijinal versiyon gibi su geçirmeyen akıllı saat, orijinal temelden dolayı 14 günlük bir pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Watch Harry Potter Limited Edition herkes tarafından satın alınamayacak

Çünkü bu ürün şimdilik sadece Hindistan merkezli olarak satılıyor. Model için Hindistan pazarında belirlenen fiyat ise 225 dolar gibi aslında uygun bir seviyede bulunuyor. Normalde saat yaklaşık olarak 200 dolara satılıyor. Saatin aynı zamanda 267 dolarlık Cobalt Edition isimli özel bir sürümü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan dikkat çeken konsept telefon