reklamı kapat

POPÜLER

Realme Watch T1

Realme Watch T1 ortaya çıktı, Vivo T1 ile T1x kendisini gösterdi

Bugün Çin pazarından iki adet T1 modeli gündeme geldi. Realme Watch T1 ortaya çıktı, Vivo T1 ile T1x kendisini gösterdi. İşte öne çıkan detaylar;

Realme Watch T1, firmanın yeni akıllı saat modeli olarak 19 Ekim tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Yuvarlak tasarımlı şık ürün, Realme Türkiye’de olduğundan Türkiye ihtimali olan ürünler arasında yer alıyor.

Spor odaklı tasarlanan akıllı saat, yalnız da gelmiyor. Söylendiği kadarıyla Realme Q3s ve Realme GT Neo2T akıllı telefon modelleri de aktif olarak yolda bulunuyor.

Vivo T1 ise firmanın Vivo T1x ile beraber tanıtacağı yeni akıllı telefonu olarak ses getirdi. 19 Ekim tarihinde lanse edilecek telefonlardan T1, damla çentikli ve çift arka kameralı, T1x ise ekran delikli ve üç arka kameralı bir tasarımla yolda bulunuyor.

Canlı renklere sahip telefonlar, Vivo Türkiye’de olduğundan Türkiye’de de satılma ihtimali taşıyor. Ancak Türk

Realme Watch T1 merak edilirken, firmadan en son Realme GT Neo2 gelmişti

Model teknik olarak hatırlarsak 6,62 inç FHD+ 120 Hz E4 AMOLED ekrana sahip. Telefondaki bu Samsung imzalı E4 AMOLED ekran, 30Hz, 60Hz, 90Hz ve 120Hz hızlarında çalışıyor. Yani burada içeriğe göre dinamik çalışan bir altyapı kullanılıyor. Bu sayede pil ömrü ile yüksek hızlı yenileme arasında denge kuruluyor.

1.300 nit parlaklığa çıkabilen E4 ekran, 10.240 seviye parlaklık ayarı ile DC dimming özelliğine de sahip. Bu özellik ekran parlaklığı düştüğü zaman gözleri korumaya odaklanıyor ve uzun vadede ciddi fark yaratabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gücünü Snapdragon 870 5G işlemciden alan ve böylece 5G desteği bulunan akıllı telefon, 8 / 12 GB RAM + 128 / 256 GB dahili depolama taşıyor. Arkasında 64 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 2 megapiksel makro kameraların bir araya geldiği GT Neo2, kutusundan Android 11 üstü Realme UI 2.0 ile çıkıyor.

16 megapiksel selfie kamerası taşıyan model, 5.000 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu pil için telefonda 65W hızlı şarj desteği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu kit ile her bisikleti elektrikli hale geliyor