reklamı kapat

POPÜLER

Realme X3 SuperZoom

Realme X3 SuperZoom ve ortaya çıkan iddialı zoom değeri

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, dikkat çeken bir akıllı telefon tanıtmaya hazırlanıyor. Realme X3 SuperZoom geliyor.

Türkiye pazarında yeni akıllı telefon modelleriyle öne çıkmaya çalışan Realme, yeni akıllı telefon modeli Realme X3 SuperZoom ile de ses getirecek gibi görünüyor. Çünkü bu telefonun yerleşik kamera sistemiyle 60x zoom sunacağı aktarılıyor. Bu zoom miktarının dijital olacağı düşünülüyor ancak burada yüksek performans beklentisi bulunuyor. Telefonda ayrıca bir Starry Mode yer alıyor deniyor. Sağlam bir kaynağa göre bu mod sayesinde telefon ile Milky Way fotoğrafları çekilebiliyor. Bu da gerçekten iddialı görünüyor. 4.200 mAh pil üstüne kurulduğu bilinen 30W hızlı şarj destekli telefon, yakında karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme X3 SuperZoom gibi Realme Watch akıllı saat de geliyor

Kısa süre önce XDA’dan gelen görsellere bakılırsa Realme Watch akıllı saat gerçekten basit bir model olarak yolda. Ön yüzünde devasa çerçevelerin olduğu saat, şimdilik dört farklı renk seçeneğiyle kendisini gösteriyor. Optik nabız sensörü ile donatılan akıllı saat, 1,4 inç 320×320 piksel renkli LCD ekran üstüne kuruluyor. 160 mAh piliyle 7 günlük bir pil ömrüne sahip olan saat, IP68 sertifikası taşıyor. Firmanın kendi işletim sistemini benimseyen model, birçok ilginç saat arayüzü ile yolda bulunuyor. Modelin henüz ne zaman geleceği ya da fiyatı bilinmiyor. Ancak fiyatın oldukça düşük olacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPad Pro modelleri ile tanışın