reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 kamera performansıyla sınırları zorlayacak

Samsung Galaxy S20 ailesinin tanıtılmasının ardından tüm gözler yeni Galaxy S20 modeline çevrilmiş durumda. Şu anda Samsung Galaxy S21 olarak adlandırılan modelin Samsung Galaxy S30 ismiyle de karşımıza çıkabileceği konuşuluyor.

Gelen son haberlere göre telefon, kamera performansıyla fark yaratacağa benziyor.  Paylaşılan bilgilere göre Samsung Galaxy S21 modelinde 150 megapiksellik ana kamera yer alacak. 150 megapiksel ana kameraya 64 megapiksel telefoto, 16 megapiksel geniş açı ve 12 megapiksel makro kameralar eşlik edecek. Şu anda test aşamasında olduğu belirtilen ailenin iki farklı versiyonla test edildiği belirtiliyor. İlk modelde ana kamera telefoto ve selfie kameralarda optik görüntü sabitleme özelliği yer alırken, diğer versiyonda ana kamera, telefon ve geniş açılı kamerada optik görüntü sabitleme özelliği bulunuyor. Telefonun kamerası kadar ekranıyla da dikkatleri üstüne çekeceğe benziyor. Şirketin bu modelde ön kamerayı ekrana entegre edeceği ve bu sayede tamamen çerçevesiz bir ekran deneyimi elde edileceği dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 daha büyük bir ön kamerayla geliyor

Ön kameradaki sensörün daha büyük boyutta olacağı ve bu sayede daha iyi görüntü kalitesi elde edileceği de söyleniyor. Yeni Galaxy modeliyle ilgili detaylar ne yazik ki şu anda bunlarla sınırlı. Daha güçlü bir işlemci performansını da sunmasını beklediğimiz modelin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan hayat kurtacak önemli sistem