reklamı kapat

POPÜLER

samsung apple music

Samsung TV kullanıcılarına sevindirici Apple gelişmesi

Samsung‘dan Apple Music kullanıcılarını ilgilendiren önemli bir haber geldi. Apple Music uygulaması nihayet Samsung akıllı televizyonlarına geldi.

2018 ve 2020 yılları arası akıllı televizyon modellerinde bulunan Apple Music ile aboneler, 60 milyondan fazla şarkıyı dinleyebiliyor. Kullanıcılar bununla birlikte popüler müzik videolarını izleyebiliyor ve dünya çapındaki müzik uzmanları ve trend öncüleri tarafından hazırlanan binlerce çalma listesini keşfedebiliyor.

Bunlara ek olarak müzik uygulamasına abone olan kullanıcılar, kişiselleştirilmiş günlük öneriler de alabiliyor ve global canlı radyo istasyonu Beats 1’ı dinleyebiliyor. Ayrıca aboneler, editörlerin hazırladığı yeni çalma listelerine, sanatçılarla evde FaceTime üzerinden grup sohbetlerine, sanatçılarla özel röportajlarına ve daha fazlasını içeren yeni “Apple Music ile Evde” içeriklerine de erişebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung televizyon sahipleri Apple Music’i nasıl kullanabiliyor?

Şirket akıllı televizyon kullanıcıları, Apple Music’i Samsung Smart TV Uygulama Mağazası’ndan indirebiliyor. Kullanıcılar Apple kimlikleriyle mevcut hesaba giriş yapabiliyor veya abonelik işlemini televizyonlarından başlatabiliyor. Şirket akıllı televizyon kullanıcıları bireysel, aile veya öğrenci aboneliğiyle Apple Music’i 3 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebiliyor. Apple Music’in geniş kataloğuna ek olarak, aboneler özgün dizileri, sevilen konserleri ve diğer özel içerikleri Smart TV’lerinde izleyebiliyor.

Samsung’dan konu hakkında açıklama

Samsung Electronics Stratejik Ortaklık ve İş Geliştirme Bölümü Başkan Yardımcısı Salek Brodsky, “Amacımız tüketicilere her zaman en iyi eğlence deneyimlerini sunmak. İnsanlar evde daha fazla zaman geçirdiği için bugün bu misyona her zamankinden daha fazla bağlıyız. Geçen sene, Apple TV uygulamasını sunan ilk televizyon üreticisi olduk. Bu yıl ise Apple Music’i sunarak yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Apple ile ortaklığımız, özellikle Smart TV’lerinde daha fazla içerik seçeneği aradıkları bir dönemde, tüketicilere benzeri olmayan farklı eğlence seçenekleri sunmamıza aracı oluyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli