reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live

Farklı tasarımıyla dikkat çeken Samsung Galaxy BudsX sürpriz özellikle geliyor

Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı olacağı söylenen Samsung Galaxy BudsX hakkında iddialar gelmeye devam ediyor. Samsung’a yakın kaynaklardan SamMobile’ın aktardığı habere göre kulaklıkta dahili depolama alanı olacak.

Samsung Gear IconX 2018 modelinde de karşımıza çıkan depolama desteği sayesinde yeni model kulaklığın akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan müzik oynatabileceği dile getiriliyor. Bu özelliğin özellikle spor yapan kişilerin ilgisini çekeceğini söyleyebiliriz. Fitness yeteneklerine de sahip olacağı belirtilen Samsung Galaxy BudsX modelinde etkili bir gürültü engelleme teknolojisinin olacağı belirtiliyor. Yeni modelin gürültü engelleme için üç adet mikrofondan yararlanacağı dile getiriliyor. Tam dolu pille 11 saate varan bir kullanım imkanı sunacağı dile getirilen kulaklıkta silikon uçlar kullanılmıyor. Ses tarafından da bir iyileştirme görmesini beklesek de bu iyileştirmelerin neler olacağı henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy BudsX satış fiyatıyla dikkat çekecek

Daha iyi bir ses performansı sunacağı dile getirilen kulaklığın satış fiyatıyla dikkat çekeceğe benziyor. AirPods Pro’ya rakip olarak geliştirileceği belirtilen kulaklığın 150 doların altında bir fiyattan satışa sunulacağı iddia ediliyor. AirPods Pro’nun yurt dışı fiyatının 249 dolar olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Note20 etkinliğinde tanıtılacağı konuşulan kulaklık hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle dikkat çeken akıllı saat modeli