reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 2
Samsung Galaxy Buds 2

Tanıtıma az bir süre kala Samsung Galaxy Buds 2’nin yeni görselleri yayında

Samsung’un önümüzdeki ay düzenleyeceği Unpacked etkinliği öncesinde sızıntılar gelmeye devam ediyor. Evan Blass namıdiğer evleaks, Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın ayrıntılı görsellerini paylaştı.

Beyaz, siyah, yeşil ve mor olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip olan kulaklıkta şarj kutularının iç kısmındaki renk kulaklıkla aynı. Kablosuz kulaklığın paylaşılan görsellerde sarı renk seçeneği yer almasa da bu renk seçeneğinin de kullanıcıların beğenisine sunulacağı dile getiriliyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olacağı belirtilen kulaklığın bu özelliği tek bir kulaklıkta dahi çalıştıracağı söyleniyor.  Dokunmatik kontrole de imkan sunacak kulaklığın bu konuda kullanıcılara geniş özelleştirme seçenekleri sunacağı dile getiriliyor. Kulaklıklarda 61 mAh, şarj kutusunda ise 472 maH kapasiteli pilin yer alacağı iddia ediliyor. İki adet mikrofonla gelmesini beklediğimiz kulaklıkta çoklu bağlantı desteğinin de kullanılacağı konuşuluyor. Bu sayede kulaklığın aynı anda birden fazla cihaza bağlanabileceği dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds 2 ne zaman tanıtılacak?

Ses tarafında da iyileştirme görmeyi bekliyoruz. Yüksek bir bas performansıyla geleceği söylenen kulaklıkla ilgili tüm detaylar 11 Ağustos’ta netlik kazanacak.

İlginizi Çekebilir

Windows 11’e yakında bakmak ister misiniz?