reklamı kapat

POPÜLER

leyla ile mecnun

Merakla beklenen Leyla ile Mecnun’un yeni sezon fragmanı yayında [Video]

Kısa bir süre önce Leyla ile Mecnun efsanesinin Exxen platformunda olacağını sizlere aktarmıştık. Bizim de merakla beklediğimiz dizinin fragmanı yayınlandı.TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca yayınlanan dizi kısa sürede çoğu izleyicinin beğenisine kazanmıştı. Dizinin yakında Exxen platformunda yayınlanması bekleniyor.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizide Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve daha bir çok ünlü oyuncu yer alıyor.  Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan Deniz Işın’ın Leyla karakteriyle karşımıza çıkacak dizi tüm kadroyla izleyicilerle buluşacak.

Moderatör Aslı Öymen’in “Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, söylenti olmaktan çıktı mı?” sorusuna kısa bir süre önce yanıt veren Taylan, “Söylenti olmaktan çıktı artık. İki saat önce Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana. Aynı ekip bir araya gelmeseydi, yapılmaması gereken bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıracak durum değildir” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Merakla beklenen dizinin Exxen platformunda ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Diziyle ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.