reklamı kapat

POPÜLER

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun yeni sezonunun yayın tarihi belli oldu

Merakla beklenen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Exxen bizim de merakla bekledğimiz dizinin yayın tarihini nihayet açıkladı.

Kısa bir süre önce fragmanı yayınlanan dizi Exxen platformunda 3 Eylül’de yayınlanacak. TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca yayınlanan dizi kısa sürede çoğu izleyicinin beğenisine kazanmıştı.

Dizide Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve daha bir çok ünlü oyuncu yer alıyor. Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan Deniz Işın’ın Leyla karakteriyle karşımıza çıkacak dizi tüm kadroyla izleyicilerle buluşacak.

Leyla ile Mecnun hakkında ilk sinyaller kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı

Moderatör Aslı Öymen’in “Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, söylenti olmaktan çıktı mı?” sorusuna kısa bir süre önce yanıt veren Taylan, “Söylenti olmaktan çıktı artık. İki saat önce Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana. Aynı ekip bir araya gelmeseydi, yapılmaması gereken bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıracak durum değildir” demişti.