reklamı kapat

POPÜLER

Leyla ile Mecnun

Leyla ile Mecnun efsanesi geri dönüyor; işte dizi hakkındaki son detaylar

En çok beğenilen televizyon dizilerinden olan Leyla ile Mecnun geri dönüyor. TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca yayınlanan dizi kısa sürede çoğu izleyicinin beğenisine kazanmıştı.

Oyuncu ve yönetmen Ahmet Mümtaz Taylan, Leyla ile Mecnun çekimlerinin çok yakında başlayacağının müjdesini verdi. Onur Ünlü yönetmenliğinde yeniden sete girmeye hazırlanan dizi tam kadroyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve daha bir çok ünlü oyuncunun yer alacağı dizinin Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen’de yayınlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Moderatör Aslı Öymen’in “Leyla ile Mecnun çekiliyor mu gerçekten, söylenti olmaktan çıktı mı?” sorusuna yanıt veren Taylan, “Söylenti olmaktan çıktı artık. İki saat önce Onur Ünlü ile konuştuk. Çekime başlayacağımız tarihi söyledi bana” dedi.

Taylan, “Aynı ekip bir araya gelmeseydi, yapılmaması gereken bir şeydi zaten. Geldiği için yapıyoruz. Yoksa bir tane bile eksiği kaldıracak durum değildir” dedi.

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Merakla beklenen dizinin Exxen platformunda ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Diziyle ilgili yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

SpaceX, geleceğin roketi için etkileyici bir video yayımladı