reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel

La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu La Hay De Maske geliyor; işte detaylar

La Casa de Papel 5. sezon için geri sayım başladı. 5. sezonun çekimlerinin tamamlandığını açıklayan Netflix, dizinin yayın tarihini henüz paylaşmasa da bu yıl içerisinde dizinin yayınlanma ihtimali bulunuyor.

Bizim de merakla beklediğimiz diziyle ilgili bir gelişme yaşandı. Dizinin Türkiye versiyonunun yolda olduğu belirtiliyor. Gelen bilgilere göre La Casa De Papel’den uyarlanan komedi türündeki filmin La Hay De Maske olarak adlandırılacağı ifade ediliyor. Bir soygun film i olan La Hay De Maske’deki karakterlere Türkiye’den şehirlerin adının verileceği söyleniyor. Yapımcılığını Sineline’ın, yönetmenliğini ise Sefa Özçelik’in üstleneceği filmin çekimleri ise başlamış durumda. La Casa de Papel dizisindeki filmde bu kez Türkiye’deki şehir isimlerinin olacağı söyleniyor. Bu şehirler arasında İstanbul, İzmir, Sivas ve Yozgat’ın olacağı dile getiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Casa de Papel dizisinden uyarlanan komedi filmi ne zaman yayınlanacak?

Filmin oyuncu kadrosunda ise Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Ekin Ataizi, Yakup Akar ve Latif Doğan bulunuyor. Filmin ne zaman sinemalarda yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

SpaceX, geleceğin roketi için etkileyici bir video yayımladı