reklamı kapat

POPÜLER

Friends The Reunion

Yayın tarihi belli olan Friends: The Reunion’ın tanıtım videosu yayında [İzle]

Geçtiğimiz yıl paylaştığımız bir haberde Friends efsanesinin geri döneceğini sizlere aktarmıştık. HBO Max‘te yayınlanacak özel bir bölümle izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Friends: The Reunion isimli dizinin yayın tarihi ve tanıtım videosu paylaşıldı.

Televizyon tarihine damga vuran dizininin başrolündeki ünlü isimler yıllar sonra tekrar bir araya geliyor. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer gibi isimlerin yer aldığı projede sürprizler de yer alıyor. Aktarılan bilgiye göre özel bölümde David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai da karşımıza çıkacak. Özel bölümde oyuncuların yanı sıra dizinin yaratıcıları David Crane ve Marta Kauffman da yer alıyor.

Friends: The Reunion için geri sayım başladı

2019 yılında HBO, dizinin yayın haklarını satın almak için 425 milyon dolardan fazlasını gözden çıkarmıştı. Amerika’daki yayın hakları Netflix’te olan Friends, HBO Max çatısı altına geçmişti. Bu özel bölüm için harcanan para da dikkat çekici. THR‘ın kaynaklarına göre özel Friends bölümü için her bir oyuncu 2,5 – 3 milyon dolar arası bir ücret almış.

Ben Winston’ın yönettiği Friends: The Reunion, 27 Mayıs‘ta HBO Max’te yayınlanacak. Bizim de merakla beklediğimiz dizinin tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.