reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix’in yeni Türk filmi Aşkın Kıyameti hakkında son detaylar

Netflix, Türkiye’deki içeriklerine hız kesmeden devam ediyor ve yeni içerikleri kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Kısa bir süre önce paylaştığımız bir haberde Fatih Terim belgeselinin yolda olduğunu belirmiştik. Belgeselin çok yakında platformda olacağı belirtilse de net yayın tarihi henüz paylaşılmadı. Bu haberin ardından yeni bir Netflix yapımı hakkındaki detayları paylaşmak istiyoruz. Boran Kuzum ve Pınar Deniz‘in başrolde olduğu Aşkın Kıyameti filminin çekimleri tamamlandı. 2009 yılında Aşk-ı Memnun dizisiyle Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi dizi ödülünü kazanan Hilal Saral’ın senaristliğini üstlendiği filmde yönetmen koltuğunda da Saral yer alıyor. Zeynep Tokuş’un da yıllar sonra ekranların karşısına çıkacağı filmde Boran Kuzum ve Pınar Deniz haricinde Musa Uzunlar, Yiğit Kirazcı ve Seda Türkmen gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix filmin vizyon tarihini açıkladı mı?

Filmin yayın tarihi henüz paylaşılmasa da Aşkın Kıyameti’nin bu yıl içerisinde Netflix platformunda yer alması bekleniyor. Filmle ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi Çekebilir

SpaceX, geleceğin roketi için etkileyici bir video yayımladı