reklamı kapat

POPÜLER

9 Kere Leyla

Netflix imzalı ve Haluk Bilginer’li 9 Kere Leyla’nın ilk fragmanı yayında [Video]

Netflix, Haluk Bilginer ve Demet Akbağ’ın başrolde olduğu 9 Kere Leyla filminin ilk fragmanı yayınlandı. 4 Aralık’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanan filmin yapımcılığını BKM, yönetmenliğini ise Ezel Akay üstleniyor.

Filmde Haluk Bilginer ve Demet Akbağ dışında Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi isimler de yer alıyor. Film, fantastik komedi türünde izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

9 Kere Leyla filminin konusu

Filmde Adem karakterini Haluk Bilginer, Leyla karakterini Demet Akbağ ve terapist Nergis karakterini Elçin Sangu canlandırıyor. Adem, terapist Nergis’e olan aşkından ötürü Leyla ile 20 yıllık evliliğini bitirmeye karar veriyor. Adem’in Leyla’dan doğal bir yolla kurtulması ise imkansızdır. Adem’in tüm bu aşk trafiğininin arasında kendisine ait antika el yazmasının peşinde olan Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukatı Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorundadır. Nergis ile aralarındaki engelleri kaldırmak için harekete geçen Adem, Leyla’yı kendinden uzaklaştırmaya çalışır. Ancak bu girişimlerinin hepsi de başarısızlıkla sonuçlanır. Adem, sonunda Leyla’dan kesin olarak kurtulmanınen iyi yolununon uöldürmek olduğuna karar verir. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur. Ancak Leyla’yı öldürmek Adem’in sandığı kadar kolay değildir.