reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro ile depolama kapasitesi artıyor; işte son detaylar

Geçtiğimiz mart ayının başında iPhone 13 ile depolama kapasitesinin iki katına çıkacağını belirtmiştik. Yeni paylaşılan bilgilerde de telefonda yeni bir depolama kapasitesinin olacağını doğğruluyor.

Wedbush isimli internet sayfasına göre yeni modellerin depolama seçenekleri arasında 1 TB’ın da olacağını söylüyor. Tedarik zinciri kaynaklarının aktardıkları bilgilerde bu depolama kapasitesinin sadece Pro modellerinde kullanıcılara sunulacağı belirtiliyor. iPad Pro’da bu depolama seçeneğini sunan Apple’ın ilk kez bir iPhone modelinde 1 TB’lık depolama kapasitesini sunması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni modellerin kamera performansında iyileştirmeler sunacağı ifade ediliyor. Optik yakınlaştırma konusunda bir iyileştirmenin gelip gelmeyeceği henüz belli olmasa da yeni modellerde astrofotografi kamera özelliğinin de olacağı dile getiriliyor. Bu sayede telefonun ayı ve yıldızları algılayarak daha iyi fotoğraflar çekebileceği dile getiriliyor. Yeni Pro modellerinin mevcut Pro modelinden daha iyi ultra geniş açı fotoğraflar çekeceği belirtiliyor.

iPhone 13 ailesi için geri sayım başladı

A15 Bionic işlemcisiyle çok daha iddialı bir performans sergilemesini beklediğimiz yeni modellerin ekran performansında bir iyileştirme beklemiyoruz. iPad Pro modelinde mini-LED ekran teknolojisine geçen Apple’ın bu teknolojisini yeni iPhone’da kullanması beklenmiyor. Yeni modellerle ilgili detaylar eylül ayında düzenlenecek etkinlikte gün ışığına çıkacak.

Haberde kullanılan görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni takip aksesuarıyla tanışın