reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 2

ANC destekli Samsung Galaxy Buds 2’nin tüm detayları ortaya çıktı

Samsung Galaxy Buds 2’nin tanıtılmasına artık çok az bir süre kaldı. 11 Ağustos’ta tanıtılması beklenen kulaklıkla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Snoopy isimli Twitter kullanıcısına göre yeni model Bluetooth 5.2 bağlantı noktasına destek verecek. Galaxy Buds+ ve Galaxy Buds Pro modellerinde Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan Samsung’un yeni modelle birlikte bağlantı tarafında da iyileştirme sunacağı ifade ediliyor. SBC, AAC ve SSC kodekleri ise kulaklıkla sunulan diğer özellikler arasında.

Her bir kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği için üç adet mikronun yer alacağı söyleniyor. Bir önceki modellerde olduğu gibi çift sürücü kuruluma sahip olacağı söylenen yeni modelde her bir kulaklıkta 11 mm woofer ve 6.3 mm tweeter kullanılacağı belirtiliyor. Bu sayede yeni modelin selefine kıyasla daha zengin sesler üretmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds 2 kulaklığın fiyatı ne olacak?

Kulaklıkta ANC özelliği kapatıldığında Buds 2’nin tam dolu pille 8 saate varan bir kullanım imkanı sunacağı ifade ediliyor. ANC açıkken sürenin 5 saate düşeceği de dile getiriliyor. Şarj kutusu ise ANC açıkken 13 saat, ANC kapalıyken 20 saate varan bir güç sağlayacağı belirtiliyor. USB-C bağlantı noktasına da sahip olacak kulaklığın kablosuz şarj sistemine de destek vereceği söyleniyor. IPX7 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan kulaklığın dört farklı renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor. Kulaklığın beklenen satış fiyatı ise 150 dolar.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı