reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live

AKG imzalı ve ANC destekli Samsung Galaxy Buds Live için indirim fırsatı

Samsung Galaxy Buds Live modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Satış fiyatı 1.299 TL olan kulaklık yapılan indirim neticesinde 869 TL‘ye satın alınabiliyor. Beyaz renkli model bu fiyata satın alınabiliyorken kulaklığın diğer renkleri 965 TL‘ye ve 1.049 TL‘ye satılıyor.

Kulaklık özellikle tasarımıyla fark yaratıyor. Piyasada satılan kablosuz kulaklıklardan çok daha iddialı bir görünüme sahip olan modelde dokunmatik kontrol özelliği de bulunuyor. Bu sayede parçayı durdurmak veya parçalar arasında geçiş yapmak mümkün oluyor.

Bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz kablosuz kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğine destek veriyor. Aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde arka plandaki gürültüyü minimum seviyeye getiren kulaklık şarj kutusu ile beraber yaklaşık olarak 28 saate varan bir pil ömrü vadediyor. 5.6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4.5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5.5 saat seviyesinde. Şarj kutusu da ufak bir boyuta sahip olan kulaklık USB-C üzerinden şarj edilebiliyoSamsung’un satın aldığı AKG imzasını taşıyan kulaklık ses kalitesi konusunda dikkatleri üstüne çekiyor. 12 mm dinamik sürücülerin tercih edildiği kulaklıkta üç adet mikrofon yer alıyor.  Bluetooth ve USB-C bağlantı noktalarının da bulunduğu kulaklık kablosuz şarj teknolojisine de destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Live uygun fiyata güçlü performans vadediyor

Dijital asistan Bixby ile de uyumlu şekilde çalışan kulaklıkla ilgili detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
samsung

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın