reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds FE

30 saat pil ömrü sunan Samsung Galaxy Buds FE kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Ocak 2024]

Samsung Galaxy Buds FE kablosuz kulaklık için yeni bir kampanya var. Mistik Beyaz ve Grafit olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan cihazın her iki modeli de piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor.

Kompakt ve ergonomik tasarımıyla öne çıkan Samsung Galaxy Buds FE modelinde aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Arka plandaki gürültüyü engelleyebilen cihaz istenmeyen gürültüleri devre dışı bırakmaya imkan tanıyor. Dokunmatik alana dokunup basılı tutarak Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği açılıp kapatılabiliyor. Piyasada satılan diğer kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi bu cihazda da ortam ses modu var. Bu sayede kullanıcılar etraftaki sesleri duyabiliyor. Güçlü bir bas performansı da vadeden kulaklık uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Kulaklığın pili yüzde 100 şarj edildiğinde 30 saate varan pil ömrü deneyimi elde edilebiliyor. Cihazda 6 adet mikrofon yer alıyor. Cihaz Bluetooth 5.2 bağlantı desteğiyle mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds FE kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Resmi satış fiyatı 2.199 TL olan kablosuz kulaklık yapılan bir indirimle 1.469 TL‘ye satılıyor. Bu fiyat cihazın Mistik Beyaz renk seçeneği için geçerli. Kulaklığın Grafit renk seçeneğinin kampanyalı fiyatı ise 1.691 TL. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER