reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds

Samsung Galaxy Buds’a Galaxy Buds Plus özellikleri getiren güncelleme

Samsung Galaxy Buds kullanıcısı iseniz size güzel bir haberimiz var. Samsung, kulaklık modeli için yeni yazılım güncellemesini indirmeye sundu. 1,39 MB boyutundaki güncelleme bazı Plus özelliklerini Galaxy Buds modeline getiriyor.

Microsoft Swift Pair özelliğiyle bundan böyle Samsung Galaxy Buds kulaklıkları Windows 10 destekli bilgisayarlara kolayca eşleşebiliyor. Swift Pair uyumluluğunun eklenmesi ile kulaklık, mobil cihazlarda ve PC cihazlarında birden fazla eşleştirme deneyimini destekliyor.  Güncelleme kullanıcılara sevdikleri cihazlara kolayca bağlanma ve bunlar arasında geçiş yapma imkanı sunuyor. Bu güncellemeyle Galaxy Buds kullanıcıları ortam sesi özelliğini otomatik olarak kullanabiliyor. Kullanıcılar film izlerken veya müzik dinlerken etraflarında olup biteni de duyabiliyor. Bununla birlikte ortam sesini tek kulaklıkta deneyimlemek de mümkün. Spotify kullanıcıları artık Galaxy Buds kulaklıklarında kişiselleştirilmiş müziği tek basışla anında dinleyebiliyor. Basit bir dokun ve beklet hareketi ile kullanıcılar Spotify’ı başlatabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds modelinin sunduğu özellikler neler?

6 saate varan çalma süresi sunan model şarj kutusuyla birlikte toplamda 13 saate varan çalma süresi vadediyor. Kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısı üzerinden mobil cihazlarla iletişim kuruyor. IPX2 sertifikası sayesinde su sıçramalarına karşı da dayanıklı olan kulaklıkta bir yönlü dinamik hoparlör kullanılıyor. Galaxy Buds modelinde iki adet mikrofon yer alırken Plus modelinde üç adet mikrofon bulunuyor. Üç adet mikrofon sayesinde Plus modeli kullanıcılara daha iyi bir konuşma deneyimi vadediyor. Kısa bir süre önce incelediğimiz Samsung Galaxy Buds hakkındaki detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z katlanabilir yapısıyla dikkat çekiyor