reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung Galaxy Buds Plus ve Galaxy Buds kullanıcılarına güzel haber

Kısa bir süre önce Galaxy Buds Live modelini piyasaya süren Samsung eski kulaklık modelini kullanan kullanıcıları da mutlu ediyor. Şirket, Galaxy Buds ve Samsung Galaxy Buds Plus modelleri için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Yeni güncelleme, R175XXU0ATH7 donanım yazılımı sürümüne ve 1.38 MB dosya boyutuna sahip. Güncelleme, geliştirilmiş sistem kararlılığı ve güvenilirliğinden bahsediyor. Yeni bir özelliği barındırmayan güncellemenin kablosuz kulaklıklardaki performansı artırması hedefleniyor. Galaxy Wear uygulaması üzerinden kulaklıklarınıza bu güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Samsung, Ortam Sesi’nin performansını iyileştirmek için geçtiğimiz haziran ayında bir yazılım güncellemesi paylaşmıştı. Bu güncellemenin ardından da Galaxy Buds ve Galaxy Buds Plus için stabilite güncellemeleri yayınlanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus ne gibi özellikler vadediyor?

Hem Android hem de iOS cihazlar ile çalışan kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Yine de kulak içi formundan dolayı yalıtımı yüksek olan Galaxy Buds Plus, kulaklıklar içinde 85 mAh, şarj özellikli taşıma haznesinde ise 270 mAh pil taşıyor. Yerini aldığı modelden daha büyük piller üstüne kurulan kulaklık, hazne ile birlikte toplam 22 saat müzik keyfi sunabiliyor. Konuşma süresi ise toplam 15 saat seviyesinde bulunuyor. Samsung Galaxy Buds Plus kulaklığın Türkiye’deki fiyatı ise 839 TL. Kulaklıkla ilgili tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12