reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds 2 ve Galaxy Buds Live için 360 Audio desteği geldi

Güzel bir yazılım güncellemesi yapıldı ve Samsung Galaxy Buds 2 ile Galaxy Buds Live için 360 Audio desteği getirildi.

Samsung Galaxy Buds Live ile Galaxy Buds Live için yakında herkese açılacak 360 Audio desteği, belirli ülkelerde 3 MB gibi çok ufak bir güncelleme ile geldi. 360 Audio desteği, Apple’ın uzamsal ses desteğine benziyor ve Dolby Head Tracking teknolojisini temel alıyor. Bu teknoloji kafa hareketlerini algılayarak sesin geldiği yönü ekrana sabitliyor ve böylece ilginç bir ses deneyimi elde edilebiliyor. Kafanızı döndürdüğünüz zaman sesin yönü de değişiyor ve bu gerçekte deneyimlendiği zaman farklı hissetiriyor. 3 MB’lık güncelleme ile bazı sorunları da çözülen kulaklıklardan en çok Galaxy Buds Live dikkat çekiyor. Çünkü bu model halen garip gelen bir tasarıma sahip.

Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık, gerçekten son yıllarda karşımıza çıkan en ilginç tasarımlı kulaklıklar arasında yer alıyor. Üzerinden kısaca geçmek adına aktif gürültü engelleme teknolojisini taşıyan Galaxy Buds Live, hazne ile beraber yaklaşık olarak 28 saatlik bir pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5,6 gram ağırlığındaki kulaklıkların normal pil ömrü ise aktif gürültü engelleme ile 4,5 saat, aktif gürültü engelleme olmadan ise 5,5 saat seviyesinde yer alıyor. Biraz büyük olan hazne kulaklıkları sadece 3 dakika içerisinde 35 saat müzik için doldurabiliyor.

Samsung Galaxy Buds 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle