reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung Galaxy Buds Plus son güncellemeyle yeniliklere kavuşuyor

Samsung Galaxy Buds Plus güncellemesi indirmeye sunuldu. Güncellemeyle birlikte kulaklık Galaxy Buds Pro özelliğine kavuşuyor.

Otomatik geçiş özelliği sunan güncelleme aynı zamanda Buds kontrol menüsüne de sahip. R175XXU0AUB3 isimli yazılım güncellemesi One UI 3.1 ve üzeri arayüz yüklü cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. 1,14 MB boyutundaki güncelleme henüz cihazınız için gelmediyse sabırlı olmanızda yarar var. Dünya genelinde kullanıma sunulan güncelleme henüz yayınlanmadıysa önümüzdeki günlerde yayınlanacağını söylemek de yarar var.

Yine de kulak içi formundan dolayı yalıtımı yüksek olan Samsung Galaxy Buds Plus, kulaklıklar içinde 85 mAh, şarj özellikli taşıma haznesinde ise 270 mAh pil taşıyor. Yerini aldığı modelden daha büyük piller üstüne kurulan kulaklık, hazne ile birlikte toplam 22 saat müzik keyfi sunabiliyor. Konuşma süresi ise toplam 15 saat seviyesinde bulunuyor. Toplamda sayıları 3’e çıkan mikrofonlarıyla telefon görüşmesinde daha iyi ses kalitesi sunan ürünün, genel ses kalitesi de artırılmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Buds Plus ses performansıyla göze çarpıyor

Bunun arkasında çiftli dinamik sürücü kullanılması yer alıyor. Bluetooth 5 üstünden “birden fazla cihaza bağlanabilen” Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık, tere dayanıklı yapısıyla spor yaparken de kullanılabiliyor. Samsung kısa bir süre önce de Galaxy Buds Pro modelini görücüye çıkartmıştı. Kulaklıkla ilgili detaylı incelemeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu