reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sonos Roam

Bütçe dostu Sonos Roam’un satış tarihi ortaya çıktı

Sonos çok yakında yeni kablosuz hoparlörünü tanıtmaya hazırlanıyor. The Verge internet sayfası, Sonos Roam olarak adlandırılan hoparlörle ilgili detayları paylaştı.

Sonos Move’dan daha ufak bir boyuta sahip olan hoparlör şirketin ilk taşınabilir kablosuz hoparlörü olma özelliğine sahip. UE Boom hoparlörü hedef alan modelin 9 Mart‘ta resmen tanıtılacağı konuşuluyor. Nisan ayının sonunda satışa sunulacağı iddia edilen hoparlörün suya dayanıklı bir gövdeye sahip olduğu belirtiliyor. Tam dolu pille 10 saate varan bir kullanım imkanı vadeden hoparlörde USB-C bağlantı noktası yer alıyor. USB-C bağlantı noktası sayesinde hoparlörün mobil cihazları da şarj edebileceği söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonos Roam satış fiyatı ne kadar olacak?

Hoparlörün yurt dışındaki satış fiyatının 169 dolar olacağı iddia ediliyor. Hoparlörün opsiyonel olarak sunulacak kablosuz şarj cihazıyla şarj edilebileceği de belirtiliyor. Bu cihazın ise 49 dolardan satışa sunulacağı konuşuluyor. Siyah ve beyaz renklerde piyasadaki yerini alacağı söylenen hoparlörün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu