reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 Ultra için sızan kilit teknik detaylar

Galaxy S21 ailesinin en iyisi olacak Samsung Galaxy S21 Ultra için tasarım sonrasında bazı teknik detaylar da ortaya çıkmış durumda.

Samsung, 2021’nin hemen en başında artık bildiğiniz üzere Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve en üstte Samsung Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. İşte bu en üstteki model Ultra, direkt olarak yukarıdaki tasarım ile yolda bulunuyor. Burada özellikle arka kamera modülü dikkat çeken telefon, 91Mobiles’ın özel haberine göre 6,8 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda bir ihtimal 144 Hz yenileme hızı sunacak telefon, aktarıldığı kadarıyla 5.000 mAh pil üzerine kuruluyor. Ekran deliğinde yer alan ön yani selfie kamerasının 40 megapiksel çözünürlükte olacağı da söylenen Galaxy S21 Ultra, arkasında ise 108 megapiksel ana kamera taşıyor. Ancak bu kameranın mevcut 108 megapiksellerden daha yeni bir sensör kullanması bekleniyor. Model gücünü ise bazı pazarlarda 5 nm Snapdragon 875, Türkiye gibi bazı pazarlarda ise 5 nm Exynos 2100 işlemciden almaya hazırlanıyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renkte gelecek Ultra’nın boyutları ise 165.1mm x 75.6mm x 8.9mm olarak açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 Ultra dahil yeni ailede devasa yenilikler beklemeyin

Daha önce de aktardığımız üzere Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe Galaxy S21 serisi genel olarak Galaxy S20 serisi kadar iyi olmayacak diyor. Samsung söylendiği kadarıyla artık tüm önemli yenilikleri Galaxy Z Fold serisine bırakacak. Artık gerçek amiral gemileri bu katlanabilir modellerin olduğu çok pahalı seriden gelecek.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli