reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Plus

Galaxy S21 ve S21 Ultra sonrasında Samsung Galaxy S21 Plus tasarımı da ortaya çıktı

Samsung Galaxy S21 ailesinden bir model daha tasarımsal olarak sızdırılmış durumda. Bu sefer Samsung Galaxy S21 Plus karşımızda.

Samsung, 2021’nin hemen en başında artık bildiğiniz üzere Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve en üstte Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. İşte bu modellerden Galaxy S21 ve Galaxy S21 Ultra geçtiğimiz hafta OnLeaks tarafından sızdırılmıştı. Şimdi ise MySmartPrice tarafından Samsung Galaxy S21 Plus modelinin resmi CAD görselleri yayımlandı. Böylelikle de akıllı telefonun Galaxy S21 gibi kavisli değil düz ekran tasarımına sahip olacağı netleşmiş oldu. Akıllı telefon görebileceğiniz üzere ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. Parmak izi sensörünü ekranına entegre eden S21 Plus, arka sol üste konumlandırılan ve üçlü kameraya ev sahipliği yapan kamera modülü ile dikkat çekiyor. 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, bağlantı için elbette USB-C kullanıyor ve yüksek ihtimalle 4.800 mAh pil üzerine kuruluyor. Güçlerini 5 nm işlemcilerden alacak yeni ailede sadece Galaxy S21 Ultra’da kavisli kenarların olacağını da ek bilgi olarak vermek gerekiyor.

Samsung Galaxy S21 Plus

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 Plus ailenin geri kalanıyla beraber devrimsel yenilikler taşımayacak

Çünkü kapak görselini de hazırlayan sağlam kaynak Ice Universe’e göre Galaxy S21 serisi genel olarak Galaxy S20 serisi kadar iyi olmayacak. Samsung söylendiği kadarıyla artık tüm önemli yenilikleri Galaxy Z Fold serisine bırakacak. Artık gerçek amiral gemileri bu katlanabilir modellerin olduğu çok pahalı seriden gelecek.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli

İLGİLİ HABERLER