reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 ailesinin tasarımsal “kavis” detayı netlik kazandı

Samsung Galaxy S21 ailesinde üç model yer alıyor. İşte bu üç model için de sık sık gündem olan tasarımsal “kavis” detayı netlik kazandı.

Samsung, 2021’nin hemen en başında artık bildiğiniz üzere Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve en üstte Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. İşte bu modeller, sağlam kaynak Ice Universe’e göre ortak olarak kavisli tasarıma sahip olmayacak. Burada sadece Samsung Galaxy S21 Ultra‘da kavisli bir ekran bizleri karşılayacak. Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus modelleri ise düz tasarımı benimseyecek. Bu durumu sevenler de olacak sevmeyenler de. Ancak genel olarak düz tasarım halen daha çok tercih ediliyor. Aynı zamanda modellerin çerçeve kalınlığı da dört kenarda aynı olacak. Artık sonunda alt çerçeve diğerlerinden daha kalın olmayacak. Bu da birçok kişiyi görsel açıdan sevindirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 ailesi devrimsel yenilikler taşımayacak

Yukarıdaki bilgiye veren Ice Universe’e göre Galaxy S21 serisi genel olarak Galaxy S20 serisi kadar iyi olmayacak. Samsung söylendiği kadarıyla artık tüm önemli yenilikleri Galaxy Z Fold serisine bırakacak. Artık gerçek amiral gemileri bu katlanabilir modellerin olduğu çok pahalı seriden gelecek.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli