reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra için netlik kazanan S Pen detayı

Galaxy S21 ailesinin en iyisi olacak Samsung Galaxy S21 Ultra için uzun süredir gündemde olan S Pen detayı netlik kazandı.

Samsung, 2021’nin hemen en başında Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Samsung Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. Son dönemde özellikle bu en üstteki model Ultra gündeme geliyor. İşte bu model sağlam kaynak Ice Universe’e göre yüzde 100 kesin olarak S Pen desteğine sahip olacak. Telefon Galaxy Note serisi gibi S Pen’i bünyesinde taşımayacak. Ancak harici olarak isteyenler Galaxy S21 Ultra’larında kullanmak için S Pen satın alabilecek ya da Galaxy Note’larından kalma S Pen’leri yeni modellerinde değerlendirebilecek. Bu detay aslında gayet güzel görünüyor. Ancak yine de S Pen’in gövdeye entegre olmayacak olması çok kullanışlı durmuyor ve bu yüzden Galaxy S tarafında S Pen kullanımı çok popüler olabilecek izlenimi oluşturmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 Ultra iddialı geliyor

Hatırlarsınız modelin en son arkasında bir ToF sensörüne taşımayacağı ve ana kamerasında 108 megapiksellik Samsung HM3 sensörü kullanılacak haberi gündem olmuştu. Daha sonra modelin AMOLED ekranıyla 2K çözünürlükte 120 Hz yenileme sunabileceği ortaya çıkmış, Ice Universe telefonun maksimum WQHD çözünürlükte LTPO temelli 120Hz ekran kullanacağını aktarmıştı. Kaynak aynı zamanda telefonun 45W hızlı şarj ile geleceğini ve Samsung HM3 kamera sensörünü de netleştirmişmişti. Ice Universe aynı zamanda telefonun neredeyse eşit kalınlıkta çerçeveler taşıdığını da aktardı.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de de satılan OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli