reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21

Galaxy S21 sonrasında karşınızda; işte Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 ailesinden bir model daha tasarımsal olarak sızdırılmış durumda. Bu sefer Samsung Galaxy S21 Ultra karşımızda.

Samsung, 2021’nin hemen en başında artık bildiğiniz üzere Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve en üstte Samsung Galaxy S21 Ultra modellerini çıkaracak. İşte bu model sızıntı kaynağı OnLeaks tarafından sızdırılmış durumda. Aşağıdaki haberde detaylandırdığımız Galaxy S21 ile benzer tasarımda olan Galaxy S21 Ultra, ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyor ve oldukça ince çerçeveler taşıyor. Hafif oranda kavisli kenarlara sahip olan telefon, parmak izi sensörünü ekranına entegre ediyor. Pazara resmi olarak “Galaxy S30 Ultra” takısıyla satılma ihtimali de olan cihaz, küçük kardeşi gibi sol arkaya konumlandırılan ve dörtlü kameraya ev sahipliği yapan kamera modülü ile dikkat çekiyor. Bu kamera modülünün ciddi bir çıkıntı yarattığı dikkatlerden kaçmıyor. 6,7 inç – 6,9 inç arasında bir ekran boyutuyla yolda olan Galaxy S21 Ultra, henüz teknik olarak başka bir detay kazanmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 Ultra devrimsel yenilikler taşımayacak

Sağlam kaynak Ice Universe’e göre Galaxy S21 serisi genel olarak Galaxy S20 serisi kadar iyi olmayacak. Samsung söylendiği kadarıyla artık tüm önemli yenilikleri Galaxy Z Fold serisine bırakacak. Artık gerçek amiral gemileri bu katlanabilir modellerin olduğu çok pahalı seriden gelecek.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli