reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 55Q70T
Samsung 55Q70T
Samsung 55Q70T

Samsung 55Q70T QLED TV için indirim fırsatı; işte televizyonun yeni fiyatı

Samsung’un fiyat/performans odaklı 4K televizyonu indirime girdi. 55 inçlik Samsung 55Q70T modelinin fiyatı 10.999 TL‘den 8.999 TL‘ye geriledi.

QLED teknolojisi sayesinde televizyon hem yüksek parlaklık hem de yüksek kontrast oranı sunuyor. Piyasadaki televizyonlardan daha iyi bir renk aralığı sunan Samsung 55Q70T çoklu ekran desteğiyle geliyor. Kullanıcılar aynı anda iki görüntüyü televizyonda izleyebiliyor. Kullanıcılar televizyondaki içerikleri izlerken aynı zamanda telefonlarındaki içerikleri de televizyonları üzerinden takip edebiliyor. AMD FreeSync teknolojisine destek veren televizyon ekran yırtılmalarını yok ediyor ve gecikmeyi en aza indirgiyor. Televizyonda ayrıca 4K AI Görüntü Yükseltme özelliği de bulunuyor. Bu sayede televizyon Full HD veya standart çözünürlükteki videoları 4K çözünürlüğe dönüştürebiliyor. Parlaklığı otomatik olarak ayarlayan televizyon izleme ortamına uyum sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 55Q70T uygun fiyata güçlü performans vadediyor

Quantum HDR teknolojisi de televizyonda yer alıyor. Quantum HDR, ayrıntıları ve kontrastı ortaya çıkarıyor. Quantum Dot teknolojisiyle yüzde 100 renk hacmi sunan modelde Tizen işletim sistemi bulunuyor. YouTube ve Netflix gibi uygulamaların yer aldığı televizyona farklı uygulamalar da yüklenebiliyor. Şu sıralar 4K bir televizyon satın almayı planlıyorsanız Samsung’un 55 inçlik QLED televizyonunu tercih edebilirsiniz.
Samsung 55Q70T

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video