reklamı kapat

POPÜLER

Samsung QE65QN700CTXTK

Samsung QE65QN700CTXTK 8K QLED TV için 27.700 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Samsung QE65QN700CTXTK 8K QLED televizyonun fiyatı düştü. Sunduğu çözünürlük kalitesiyle fark yaratan televizyon aynı zamanda Samsung’un televizyon modellerinden alışık olduğumuz QLED ekran teknolojisine destek veriyor. Piyasada satın alabileceğiniz başarılı televizyon modellerinden biri olan cihaz

Samsung QE65QN700CTXTK ince ekran çerçeveleriyle ve sade tasarımıyla göze çarpıyor. Televizyonda Quantum Matrix adı verilen bir teknoloji kullanılıyor. Işığı doğru bir şekilde kontrol eden Quantum Mini LED’ler ile en karanlık ve en parlak sahnelerde dahi yüksek görüntü kalitesi elde ediliyor. 8K çözünürlük özelliğiyle dikkatleri üstüne çeken televizyonda 33 milyon piksel bulunuyor. Cihazda Nöral Quantum adı verilen bir işlemci kullanılıyor. Bu işlemci yapay zeka teknolojisinden destek alarak görüntü kalitesinin iyileştirilmesine imkan tanıyor. Akıllı işlemci, izlenen içerikleri daha da iyileştirmek için her türlü görünteleme koşuluna optimize ediyor. Üst düzey detay görüntüsü vadeden televizyonda daha önceki modellerde gördüğümüz One Connect çözümü de yer alıyor. Takılabilir One Connect kullanıcıların kablo kalabalığından kurturlmalarına yardımcı oluyor. Netflix, Amazon Prime Video, YouTube ve Disney+ gibi çok sayıda video servisinin kullanılabildiği televizyonda Dolby Atmos desteği de bulunuyor. Sanal üst kanal seslerle bir araya gelen 3 boyutlu çevresel ses, kullanıcıları tamamen saran bir ses deneyim yaşamalarını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung QE65QN700CTXTK için dikkat çeken indirim kampanyası

Resmi satış fiyatı 96.399 TL olan televizyon yapılan indirimle şu anda 68.699 TL‘ye temin edilebiliyor. Haberde bahsettiğimiz model 65 inçlik ekran boyutuna sahip olsa da televizyonun 55 inç ve 75 inçlik modelleri de bulunuyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER