reklamı kapat

POPÜLER

Samsung QE75QN700CTXTK

Samsung QE75QN700CTXTK 8K QLED TV için 32.400 TL’lik indirim fırsatı [Şubat 2024]

 - Güncelleme: 20 Şubat 2024 10:09

Samsung QE75QN700CTXTK televizyon için yeni bir kampanya duyuruldu. QLED ekran teknolojisiyle fark yaratan televizyon piyasada satın alabileceğiniz başarılı televizyon modellerinden biri.

Minimalist tasarımı ve ince ekran çerçeveleriyle dikkat çeken televizyon Quantum Matrix adı verilen teknolojiyle geliyor. Işığı doğru bir şekilde kontrol eden Quantum Mini LED’ler ile en karanlık ve en parlak sahnelerde dahi yüksek görüntü kalitesi elde ediliyor. 8K çözünürlük özelliğiyle dikkatleri üstüne çeken televizyonda 33 milyon piksel bulunuyor. Cihazda Nöral Quantum adı verilen bir işlemci kullanılıyor. Bu işlemci yapay zeka teknolojisinden destek alarak görüntü kalitesinin iyileştirilmesine imkan tanıyor. Akıllı işlemci, izlenen içerikleri daha da iyileştirmek için her türlü görünteleme koşuluna optimize ediyor. Üst düzey detay görüntüsü vadeden televizyonda daha önceki modellerde gördüğümüz One Connect çözümü de yer alıyor. Takılabilir One Connect kullanıcıların kablo kalabalığından kurturlmalarına yardımcı oluyor. Netflix, Amazon Prime Video, YouTube ve Disney+ gibi çok sayıda video servisinin kullanılabildiği televizyonda Dolby Atmos desteği de bulunuyor. Sanal üst kanal seslerle bir araya gelen 3 boyutlu çevresel ses, kullanıcıları tamamen saran bir ses deneyim yaşamalarını sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung QE75QN700CTXTK televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Resmi satış fiyatı 122.399 TL olan televizyon yapılan indirimle şu anda 89.999 TL‘ye temin edilebiliyor. Haberde bahsettiğimiz model 75 inçlik ekran boyutuna sahip olsa da televizyonun farklı ekran boyutu seçenekleri de bulunuyor.

Samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER