reklamı kapat

POPÜLER

Samsung 55QN90C

Samsung 55QN90C Neo QLED TV için 7.000 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Samsung 55QN90C Neo QLED televizyon için indirim fırsatı geldi. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon Nöral Quantum İşlemci 4K ile geliyor. Yapay zekadan destek alan bu özellik sayesinde standart çözünürlükteki görüntüler de 4K çözünürlüğe yükseltilebiliyor.

Işık yansımasını en aza indiren parlama önleyici filme de sahip olan televizyonda Neo Quantum HDR+ ve gerçek derinlik artırıcı gibi özellikler yer alıyor. Neo Quantum HDR+ özelliği aydınlık ve karanlık bölgelerdeki en ince ayrıntıları yakalanıyor. Gerçek derinlik artırıcı ise gerçekçi ve 3D benzeri resimler için ön plan kontrastını artırarak derinliği insan gözünün işlediği şekilde işliyor. Ekran yenileme hızı 120 Hz olan televizyonun ses tarafında Dolby Atmos da bulunuyor. 60 watt’lık ses çıkışı sunan televizyonda Tizen işletim sistemi var. Tizen işletim sistemi sayesinde televizyona uygulamalar yüklenebiliyor. Dört adet HDMI, iki adet USB ve dijital ses çıkışı televizyonun bağlantı noktaları arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung 55QN90C televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı özelliklerine de destek veren televizyonda Ethernet bağlantısı da var. Bu sayede kullanıcılar kablolu internet deneyiminden de yararlanıyor. Piyasada 56.999 TL‘ye satılan televizyon yapılan indirimle şu anda 49.999 TL‘ye satılıyor. Yeni kampanya haberlerini aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın