reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Bombshell

Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’yi buluşturan film: Bombshell

Başrollerini Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie gibi başarılı isimlerin üstlendiği Bombshell filmi yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Tanıtım bizleri enteresan bir hikayenin beklediğini gözler önüne seriyor.

Advertisement

Bombshell aslında yakın zamanda Amerika’yı çalkalayan bir medya skandalını konu ediyor. Bu olay Roger Ailes skandalı veya Fox News skandalı olarak da biliniyor. Yaşananları tek cümleyle özetlemek gerekirse Roger Ailes cinsel taciz suçlamalarının merkezine oturmuştu diyebiliriz. Medyanın soluksuz şekilde takip ettiği bu olay Bombshell ismiyle sinemaya aktarılıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jay Roach oturuyor. Senaryoyu ise Oscar Ödüllü Charles Randolph kaleme alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bombshell filminin inanılmaz oyuncu kadrosu

Bombshell’in en dikkat çekici yanı ise ünlülerden oluşan oyuncu kadrosu. Başrollerde Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’yi görüyoruz. Onlara Jonathan Lithgow, Alice Eve, Alanna Ubach, Allison Janney, Connie Britton, Brigette Lundy-Paine gibi isimler eşlik ediyor. Şimdiye kadar paylaşılan fragmanlarda Charlize Theron’u göremediyseniz, biraz daha dikkatli bakmanızı tavsiye ediyoruz. Tecrübeli oyuncu bu skandalın en önemli isimlerinden Megyn Kelly‘i canlandırıyor. Kendisine yapılan plastik makyajla Megyn Kelly’e benzetildiğini görüyoruz. Bu sebeple oyuncunun tanınmaz halde olduğunu söylemek abartı olmaz. Bunun yanında Nicole Kidman’ı Gretchen Carlson ve Margot Robbie’yi Kayla Pospisil rolünde görüyoruz.

Türkçe ismi Skandal olarak açıklanan Bombshell, 19 Aralık‘ta vizyona girecek. Charlize Theron’un tanınmaz hale gelmesiyle gündeme gelen ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.