reklamı kapat

POPÜLER

Dundee

Hollywood’un sevilen isimlerini bir araya getiren gizemli yapım: Dundee [Video]

Avustralyalı efsane oyuncuları bir araya getirmeye ant içmiş gibi görünen Dundee filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. Filmin tam olarak neyi konu ettiğinden emin olamasak da, yıldız isimler dikkat çekmeyi başarıyor.

Tam ismi Dundee: The Son of a Legend Returns Home olan bu yapım aslında bir devam filmi. Ünlü Crocodile Dundee serisinden sonrasını konu ediyor. Chris Hemsworth ve Hugh Jackman gibi isimlerin rol alacağını öğrendiğimiz film başlangıçta “sahte film haberi” olarak yorumlanmıştı. Ancak Dundee’nin ilk fragmanı ortaya çıkınca işler değişti.

İnanılmaz bir kadro!

Aslına bakarsanız bu ilk tanıtımın hikayeyi anlatmak gibi bir amacı yok. Tamamen oyuncu kadrosunda yer alan yıldız isimleri göstermek amacıyla hazırlandığı belli oluyor. Fragmana baktığımızda ise Chris Hemsworth, Hugh Jackman, Margot Robbie, Russell Crowe, Isla Fisher, Ruby Rose, Luke Bracey, Liam Hemsworth ve Jessica Mauboy gibi isimleri bir arada görüyoruz. Bu da Hollywood’da ne kadar fazla Avustralyalı oyuncu olduğunu anlamamızı sağlıyor.

Cate Blanchett, Nicole Kidman, Joel Edgerton, Eric Bana, Jai Courtney, Guy Pierce gibi isimler de diğer fragmanlarda karşımıza çıkar mı, merak ediyoruz doğrusu. Konusuna dair net bir fikrimizin olmadığı filmden ilk fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video