reklamı kapat

POPÜLER

Bombshell

Charlize Theron’un tanınmaz hale geldiği skandal hikayesi: Bombshell [Video]

Başrollerini Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie gibi ünlü isimlerin paylaştığı Bombshell filminden ilk fragman sonunda gün yüzüne çıktı. Bir dönemin çok konuşulan Roger Ailes skandalını konu eden film şimdiden büyük ilgi çekti.

Bilmeyenler için çok kısa şekilde bahsetmek gerekirse Roger Ailes geçtiğimiz yıllarda Amerika’da büyük bir skandalla gündeme gelmişti. Fox News skandalı olarak da bilinen dönemde Roger Ailes cinsel taciz suçlamalarının merkezine oturmuştu. O dönemde gündemi fazlasıyla meşgul eden bu durum şimdi Bombshell ismiyle sinemaya aktarılıyor. Filmin yönetmenliğini Jay Roach üstlenirken senaryosunu Oscar Ödüllü Charles Randolph kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’nin yanı sıra Jonathan Lithgow, Alice Eve, Alanna Ubach, Allison Janney, Connie Britton, Brigette Lundy-Paine gibi isimler rol alıyor.

Bombshell filminin bombası Charlize Theron

Fragmanda Charlize Theron gerçekten tanınmaz hale gelmiş durumda. Fakat bunun estetik ameliyatla vs. ilgisi yok. Oyuncu Fox News skandalında önemli bir figür olan Megyn Kelly‘i canlandırıyor. Filmde de makyajla Megyn Kelly’e benzetilmiş durumda. Nicole Kidman’ı Gretchen Carlson olarak görüyoruz. Margot Robbie ise Kayla Pospisil‘e hayat veriyor.

Yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuyla büyük dikkat çeken Bombshell, Amerika’da 20 Aralık’ta vizyona girecek. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise henüz net değil. Charlize Theron’un tanınmaz hale gelmesiyle gündeme gelen ilk fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.