reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Avengers Endgame sonrası ilk Robert Downey Jr. filmi Dolittle

Robert Downey Jr., Avengers Endgame sonrası ilk filmiyle karşımızda [İzle]

Robert Downey Jr. yeni filmiyle vizyona geri dönmek için gün sayıyor. Aktör Avengers Endgame sonrası ilk Marvel dışı yapımı Dolittle ile karşımızda.

Marvel sinematik evreninin 11 yıldır Iron Man’liğini yapan Robert Downey Jr., Avengers Endgame sonrası yayınlanacak ilk Marvel’dan bağımsız filmiyle beyaz perdeye dönüyor. Klasikleşen Dr. Dolittle’ın bir yorumlaması olan Dolittle, fragmanıyla adeta Disney filmi gibi görünse de aslında Universal Pictures imzasını taşıyor. Heyecan dolu bir maceranın kapıları aralanırken her yaştan izleyici de filmden keyif alabilecek gibi görünüyor. Downey’e filmde Tom Holland, Rami Malek, Emma Thompson, John Cena gibi aktörler sesleriyle eşlik ederken Antonio Banderas, Michael Sheen, Jim Broadbent ve daha fazlası da filmde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Downey Jr. yeni filmiyle 2020’yi açıyor

Filmin konusuna ve fragmanına baktığımızda “sesleriyle” derken ne demek istediğimiz daha açıklayıcı olacaktır diye düşünüyoruz. Çünkü Dr. Dolittle hayvanlarla konuşabiliyor. Eşini kaybettikten sonra kendini evine kapatan aykırı doktor Dr. John Dolittle, egzotik hayvanlarla beraber yaşıyor. Kraliçe Victoria döneminde geçen hikayede genç kraliçe rahatsızlanınca Dolittle mecburi bir maceraya yelken açıyor. Aradığı şifayı bulabilmek için efsanevi bir adanın keşfine çıkan doktoru yolda ise beklenmedik tehlikeler buluyor.

Yolculuğunda doktora endişeli bir goril, coşkulu ancak kuş beyinli bir ördek, münakaşası durmak bilmeyen devekuşu ikilisi, iyimser bir kutup ayısı ve bildiğini okuyan bir papağan eşlik ediyor. Avengers Endgame sonrası izleyeceğimiz ilk Robert Downey Jr. filmini Stephen Gaghan yönetiyor. Film 2020’nin ilk yapımlarından biri aynı zamanda. Dolittle, 17 Ocak 2020‘de vizyondaki yerini alacak. Yayınlanan eğlenceli fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.