reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Robert Downey Jr.’ın Black Widow filminde Iron Man açıklaması

Scarlet Johansson’ın rol aldığı Black Widow filminde Iron Man karakterinin görüneceği iddia ediliyor. Aradan geçen uzun zamanın ardından bu söylenti hakkında ilk açıklama Robert Downey Jr.‘dan geldi.

Kısaca hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz aylarda Black Widow’a dair çok daha az bilgimiz olan dönemlerde yeni söylentiler interneti ele geçirmişti. O dönemde Deadline sitesinin Saturn Awards haberlerinde yer alan bu detay iddiaların temelini oluşturuyordu. Ödül töreninde Tony Stark karakterine hayat veren Robert Downey Jr.’ın son bir Marvel filminde daha yer alacağı ve bunun da Black Widow’un solo filmi olacağı söyleniyordu. Filmin Captain America Civil War ve Avengers Infinity War arasındaki dönemde geçmesi de bu söylentilerin doğru olabileceğini düşünmemize neden oluyordu. Elbette Iron Man’i yeniden beyaz perdede görme ihtimalimiz Marvel hayranlarını heyecanlandırdı. Fakat o zamandan bu yana söylenti hakkında yeni bir gelişme yaşanmadı.

Iron Man Black Widow ile dönecek mi?

Bildiğiniz gibi Robert Downey Jr. şimdi karşımızda Dolittle filmiyle çıkıyor. Tanıtım çalışmaları devam ederken basın mensupları dikkat çekici konuları da gündeme getirdi. Ona Iron Man’in Black Widow filminde yer alma ihtimali soruldu. O da şu sözlerle cevap verdi: “Eğer böyle bir şey olacaksa, Marvel’ın beni bilgilendirmesi güzel olurdu. Fakat teknolojinin geldiği noktayı düşününce ben olmadan da istediklerini yapabilirler. Deepfake röportajı hazırlayıp beni filme ekleyebilirler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fark ettiyseniz Robert Downey Jr. burada kendisine yöneltilen soruyu net bir şekilde yanıtlamıyor. Sadece bundan haberi olmadığını söylüyor ve artık her şeyin mümkün olduğunu ekliyor. Bizim düşüncemiz Marvel‘ın çoktan çekilen ancak kullanılmayan bir Tony Stark sahnesini filme ekleyebileceği yönünde.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı