reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Scarlett Johansson’dan Black Widow’un kaderini netleştiren açıklama

Marvel yıldızı Scarlett Johansson uzun zamandır canlandırdığı Black Widow karakterinin öldüğüne inanmayanları üzecek bir açıklamaya imza attı. Karakterinin kaderini netleştirmiş oldu.

Advertisement

Avengers Endgame filminde önemli rol oynayan karakterlerden birinin Black Widow olduğunu çok rahat söyleyebiliriz. Onun kendini feda etmesi sayesinde kahramanlarımız ruh taşını ele geçirdi. Bu sayede Thanos’un gerçeklikten sildiği herkes geri döndürüldü. Ardından Iron Man Thanos ve ordusunu bu sayede ortadan kaldırabildi. Ruh taşı için kendini feda eden bir karakterin hayata geri dönmesi maalesef mümkün değil. Bunun en net örneği de Gamora olmuştu. Karakterin bizim evrenimizdeki versiyonu öldü. Avengers Endgame’de gördüğümüz onun 2014 senesindeki haliydi. Buna rağmen hayranlar Black Widow‘un ölmediğini ve bir şekilde geri dönebileceğini düşünüyordu. Scarlett Johansson’ın bu konudaki açıklaması ise bu konuda umut olmadığını gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow öldü

“Black Widow’un filmi ihtiyacım olan vedayı etmeme yardımcı oldu. Avengers Endgame’in ardından duygusal olarak tükenmiş durumdaydım. Konuşulabilecek çok şey var fakat karakterin ölümü kesin. İzleyicilerin bir kısmı buna inanmıyor hatta beni de karakterimin ölmediğine ikna etmeye çalışıyorlar. Black Widow’un farklı bir versiyonun paralel evrenlerde yaşıyor olması mümkün fakat benim karakterim için ölüm kesin.”

Buradan anlıyoruz ki eğer ileride Black Widow’u görürsek bu ya geçmişe dönüşle ya da onun paralel evrendeki bir versiyonunun karşımıza çıkmasıyla mümkün olabilir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı