reklamı kapat

POPÜLER

Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

Voldemort bağlantılı Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald fragmanı [Video]

Büyücülük dünyasında yeni bir macerayı beyaz perdeye taşıyan Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filminden yeni fragman gün yüzüne çıktı. Bu tanıtımda oldukça enteresan detaylar yer alıyor.

Kısaca Fantastic Beasts 2 olarak andığımız filmde Dumbledore’un yönlendirmesiyle Newt Scamander’ın mücadelesine şahit olacağız. Jude Law’ın hayat verdiği Dumbledore duygusal ikilemi nedeniyle asıl olaylardan olabildiğince uzak durmaya çalışıyor gibi görünüyor. Bu durum da Kelid Aynası’nda Grindelwald görmesiyle netlik kazanıyor. Bu yüzden eski öğrencisi Newt Scamander’ın yardımını istiyor. Fragmanda görünen Nicolas Flamel heyecanımızı artırırken bir de Nagini’nin gün yüzüne çıkması şaşırtıyor. Onun Voldemort’tan önce insan olduğu ve yılan formuna dönüşebildiğini göreceğiz. Nagini daha sonra yılan formuna mahkum kalıyordu. Bu da filmin Voldemort‘la net bir bağlantısı olacağını gözler önüne sermiş oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ülkemizde Fantastik Canavarlar 2 ismiyle anılan filmin başrollerinde Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler ve Alison Sudol gibi isimleri görüyoruz. Onlara Ezra Miller, Johnny Depp, Jude Law, Zoe Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim eşlik ediyor. Uzun ismiyle dikkat çeken Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald filmi 16 Kasım 2018‘de vizyona girecek. Paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.