reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2’den ilk kareler gün yüzüne çıktı

01 Ağustos 2017

Çekimleri haziran ayında başlayan Deadpool 2 heyecan uyandıran gelişmelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Uzun bir bekleyişin ardından Ryan Reynolds filmden ilk fotoğrafları paylaştı. Bu karelerle birlikte Domino’nun kostümü de gün yüzüne çıkmış oldu.

Başrolünde Ryan Reynolds’ın yer aldığı Deadpool, 2016 yılına damgasını vurdu desek, abartmış olmayız. Farklı bir süper kahraman filmi olmasıyla dikkat çeken Deadpool gişedeki başarısına başarı kattı. Artı on sekiz öğeler içermesine rağmen büyük ilgi görmesiyle sinema sektörünün bakış açısını değiştirdi. Elde edilen bu başarıların ardından kahramanımız ikinci filmle beyaz perdeye geri dönecek. Üstelik ona bu sefer Morena Baccarin, T.J. Miller, Josh Brolin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi isimler eşlik edecek.

Önümüzdeki yaz aylarında vizyona girecek olan Deadpool 2’de ufak bir dokunuşla zaman akışını değiştirebilen Domino da yer alacak. Zazie Beetz‘in hayat vereceği bu karakterin kostümü Ryan Reynolds’ın paylaştığı fotoğrafla gün yüzüne çıktı. Reynolds bu karenin altında “Kimileri kırmızı halıda ne yapacağını iyi biliyor” sözlerini paylaştı.

Yönetmenliğini David Leitch‘in üstleneceği Deadpool 2 filmi 1 Haziran 2018‘de izleyici karşısına çıkacak. Bakalım filmin heyecan uyandıran kahramanlarından Cable nasıl görünecek?

YORUMLAR