reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2’de Domino’ya kim hayat verecek?

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımını seyretme şansı elde ettiğimiz Deadpool 2‘de Domino karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu.

Bildiğiniz gibi Ryan Reynolds yakında sevilen kahraman Deadpool olarak beyaz perdeye geri dönecek. Ona ikinci macerasında birçok yeni karakter de eşlik edecek. Aslına bakarsanız Domino karakterinin yeni Deadpool filminde yer alacağı bir süredir biliniyordu. Bu sebeple bu kahramana kimin hayat vereceği oldukça merak ediliyordu. Geçtiğimiz süreçte birçok ünlü ismin Domino olmak üzere değerlendirildiği haberleri yapıldı. Bunlar arasında en fazla dikkat çeken isim Scandal dizinini başrolü Kerry Washington olmuştu. Tüm bu dedikoduların ardından sonunda Deadpool ekibi Domino için Atlanta dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Zazie Beetz‘in seçildiğini açıkladı.

Peki Domino nasıl bir karakter? Cable ile yakın ilişkisi sayesinde öne çıkan Domino ismiyle oldukça uyumlu bir yeteneğe sahip. Tıpkı bir domino taşının düşerek yarattığı etki gibi, ufak bir hareket ile ihtimalleri değiştirebiliyor. Oldukça iyi reflekslere sahip olan bu kadın kahraman aynı zamanda keskin nişancı. Tüm bu yetenekleri sayesinde X-Force ekibinin oldukça önemli bir üyesi haline geliyor. Deadpool 2’de Cable ile birlikte nasıl bir ikili olacakları tüm çizgi roman hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Henüz Deadpool 2‘nin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı bilinmiyor. Filmin çekimlerine mayıs ayının başında başlanması bekleniyor.