reklamı kapat

POPÜLER

Louis Vuitton’dan 5 bin dolarlık iPhone 7 kılıfı

10 Mart 2017

Akıllı telefonlar öylesine büyük bir aksesuar sektörü oluşturdu ki, bu alanda milyar dolarlar dönüyor. O kadar fazla kılıf seçeneği o kadar geniş bir fiyat aralığında sunuluyor ki, aralarında tercih yapmak pek kolay değil. Örneğin Çin’den 10 dolara bir kılıf alabileceğiniz gibi dünyaca ünlü marka Louis Vuitton’ın 5 bin dolarlık kılıfını da satın alabilirsiniz. 

Eye-Trunk isimli kılıflar, sadece telefonu tam anlamıyla korumakla kalmıyor aynı zamanda dış görünüş olarak da oldukça havalı görünüyor. Eski bir kasa görünümünde olan kılıflar, telefonun her köşesini koruyor. Her taraf kapalı olduğu için cihaz nasıl yere düşerse düşsün telefona herhangi bir zarar gelmiyor. Tabii böylesine iyi bir koruma sağladığı için telefonu oldukça hantallaştırıyor ve adeta bir tuğla gibi görünüyor. Bu halde telefonu cepte taşımanın imkansız olacağını söylemeye gerek yok sanırız.

Her ürünü yüksek fiyatlarda olan Louis Vuitton’ın kılıfının ucuz olması zaten beklenemez. En ucuz kılıf bile iPhone’dan çok daha yüksek bir fiyat etiketine sahip. En uygun fiyatlı kılıf 1.100 dolara satın alınıyor. Timsah derisinden üretilen kılıflar içinse daha yüksek bir miktarı gözden çıkarmak gerekiyor. Bu kılıfların fiyatı ise 5 bin dolardan başlıyor. Yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen telefondan daha pahalı bu kılıfları koruyabilmek için ikinci bir kılıf yapılacak mı diye merak etmiyor değiliz.

YORUMLAR