reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P40

Oyun kılıfı

Oyun kılıfı

Huawei P40

Oyun kılıfı

Huawei P40 kablosuz şarj kılıf

Swarovski taşlı versiyon

Huawei P40 serisi ile tanıtılan çok kullanışlı kılıflar

Tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Huawei P40 ailesi ile çok kullanışlı kılıflar da tanıtıldı. Firma bu konuda da kullanıcıları sevindiriyor.

Huawei P40 ailesi üç farklı “gerçek” modelden oluşuyor. İşte bu modeller için firmadan önemli kılıflar geldi. Bu kılıfların ilki direkt olarak P40 için. Biliyorsunuz P40 Pro ve Pro Pro Plus modellerinde tam 40W kablosuz şarj yer alıyor. P40’ta ise ilginç olarak kablosuz şarj desteği bulunmuyor. İşte Huawei bu eksiği hazırladığı kılıf ile kapatıyor. Bu kılıf telefona 22.5W gibi gayet yeterli bir kablosuz şarj ekliyor. Bu önemli çünkü ailenin en çok satacak modeli konumunda 799 euro fiyatıyla P40 bulunuyor. Diğer kılıf ise P40 Pro ve P40 Pro Plus için hazırlanmış ve oyunlara odaklanıyor. Bünyesinde iki tane fiziksel buton yer alan oyun kılıfı, böylece aksiyon oyunlarını oynamayı çok daha kolay hale getiriyor. Bu kılıf aynı zamanda telefonları tutmayı da kolaylaştırıyor. Bağlantısı Bluetooth üstünden yapan oyun kılıfı dışında P40 Pro’lar için bir Swarovski taşlar ile süslenen kılıf da sunuluyor. Bu kılıfa özellikle kadınlar bayılacak gibi görünüyor. Bu Huawei P40 serisine özel kılıflardan bazısının Türkiye’ye de geleceğini düşünüyoruz. Ancak henüz fiyatlar belli olmuş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P40 ailesi çok dikkat çekti

Türkiye’de de satılacak modellerden ilk aşamada P40 ve P40 Pro geliyor. Avrupa fiyatı tam 1.399 euro olan P40 Pro Plus için haziran ayına kadar beklemek gerekiyor. Ancak bu modelin aşırı yüksek fiyatı nedeniyle işi oldukça zor görünüyor.

İlgili Video