reklamı kapat

POPÜLER

Deadpool 2 vs Wonder Woman

Wonder Woman’ın pozunu çalan Deadpool’a Gal Gadot’tan esprili karşılık

Deadpool 2‘nin yeni fragmanının ardından film için beklentilerimiz iyice artmış durumda. Detaylarla dolu fragmandaki küçük nüansları ise tek yakalayanlar hayranlar değil elbette. Wonder Woman rolündeki Gal Gadot, göndermeyi yakalayınca soluğu Twitter’da aldı.

Deadpool 2 emin adımlarda vizyon tarihini bekliyor. Filmin test gösterimlerinin izleyiciler tarafından çok yüksek not aldığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Hatta izleyici geri dönüşlerine göre filmin bazı sahnelerinin yeniden çekildiği belirtilmişti. Josh Brolin tarafından filmin çeşitli sahnelerinin yeniden çekildiği doğrulanırken bu sahnelerin Domino ve Cable’a daha çok yer verebilmek adına yapıldığı da kulislerde konuşulanlar arasında. Geçtiğimiz günlerde bizlerle fragmanını da paylaşan film yine pek çok göndermeyi beraberinde getiriyor. Onlardan birini yakalayan ise Gal Gadot’tan başkası değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Hırsızlığın en içten hali”

Fragmanda bir noktada Deadpool’un kollarını göğsünde kavuşturduğu bir sahne yer alıyor. Bu poz ise Wonder Woman’ın hem kendi filmi hem de Justice League’de sık sık kullandığı pozu hayli anımsatıyor. Nitekim Gal Gadot da bu anın ekran görüntüsünü alarak esprili bir dille Twitter’da paylaştı. “Pozumu çalmış!” diyerek Ryan Reynolds’ı etiketleyen Gadot’a ise cevap gecikmiyor. “Taklit, hırsızlığın en içten halidir.” diye Ryan Reynolds, göndermeyi yalanlamıyor.

Deadpool yeni filmde de hayli eğlenceli ve bol göndermeli bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Özellikle Josh Brolin’in Thanos göndermelerini de merakla bekliyoruz. Zira bildiğiniz gibi ünlü oyuncu bu filmde Cable rolünde ancak Avengers: Infinity War’da da Thanos’u canlandırıyor. Deadpool 2, 18 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.

İlgili video