reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2

Wonder Woman 2 iddiaları doğrulandı

Neredeyse tüm filmleriyle hayal kırıklığı yaşayan DC sinematik evreninin kurtarıcısı Wonder Woman oldu desek, abartmış olmayız. O yüzdendir ki Prenses Diana‘nın olabildiğince hızlı bir şekilde beyaz perdeye dönmesi için çalışılıyor. Çekimlerine bu yaz başlanacak olan Wonder Woman 2’ye dair yeni detaylar ortaya çıktı. Böylece filme dair önemli bir iddia doğrulanmış oldu.

Aslına bakarsanız Wonder Woman 2‘ye dair bildiklerimiz oldukça az. Son olarak Justice League’de gördüğümüz Diana Prince’in geçmişine doğru yeni bir yolculuğa çıkacağız. Başrolde bir kez daha Gal Gadot yer alacak. Hikayenin ana kötüsü ise Wonder Woman serilerinin efsanevi karakterlerinden Cheetah olacak. Üstelik bu karaktere komedi yapımlarıyla görmeye alıştığımız Kristen Wiig hayat verecek. Bunun üstüne bir de Game of Thrones ve Narcos ile gönüllerde yer alan Pedro Pascal‘ın oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklandı. Fakat onun karakterini henüz bilmiyoruz. Kendisinin sağlam bir sürpriz yapma ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm bu detaylar kesin olarak bildiğimiz kısımlar. Bir de filmin konusuna dair pek çok iddia bulunuyordu. Bunlardan en dikkat çekici olan ise senaryonun 1980’lerde Soğuk Savaş döneminde geçeceğine dair olandı. İşte CinemaCon’daki DC paneline katılan Patty Jenkins bu iddiaların doğru olduğunu açıkladı. Gerçekten Wonder Woman’ı Soğuk Savaş sürecine müdahale ederken ve bu problemli dönemi sonlandırırken göreceğiz. Eğer her şey yolunda giderse bu heyecan uyandıran projeyi 1 Kasım 2019‘da seyredebileceğiz.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman fragmanı