reklamı kapat

POPÜLER

Terminatör 6

Heyecanla beklenen Terminatör 6’nın asıl ismi ortaya çıktı

Sinemanın efsaneleşen serileri arasında yer alan Terminatör’ün devam edeceğini zaten biliyoruz. Hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığımız bu projeyi şimdiye kadar Terminatör 6 ismiyle anıyorduk. Ancak sonunda filmin gerçek adı ortaya çıktı!

Kısaca hatırlatmak gerekirse Terminator serisinin hakları bu efsaneyi yaratan James Cameron‘a geri döndü. Başarılı yönetmen de defalarca beyaz perdeye dönen hikayeyi özüne döndürme kararı vermişti. Terminator Genisys‘i ve ondan önceki iki filmi yok sayarak yeni bir seriye başlayacağı ortaya çıkmıştı. Hem de bu kez yönetmen koltuğunda Deadpool ile üne kavuşan Tim Miller‘ın oturacağı belli olmuştu. Tüm bu detaylar bizi heyecanlandırmaya yetmiyormuş gibi serinin yıldızları Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton‘ın geri döneceği müjdelenmişti. İşte tüm bu gelişmelerin ardından merakla beklediğimiz Terminatör 6’ya dair yeni detaylar ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paramount stüdyoları Las Vegas’ta gerçekleşen CinemaCon‘da yakında izleyici karşısına çıkacak projelerini tanıttı. Bunlar arasında bizim Terminatör 6 ismiyle andığımız proje de yer alıyordu. Linda Hamilton’ın Sarah Conner‘ını gördüğümüz görselde gayet basit bir isim tercihi dikkat çekiyor: Terminator.

Buradan anlıyoruz ki sadece serinin hikayesi değil, filmin ismi noktasında da bir köklere dönme durumu söz konusu. Her gelişmeyle heyecanımızı katlayan Terminator, bir aksilik olmaması durumunda 22 Kasım 2019‘da vizyona girecek.

İlginizi çekebilir

Terminator Salvation fragmanı