reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4

Avengers 4’ten sonra Marvel’ın geleceğiyle ilgili ilginç iddia

Avengers Infinity War‘u seyredip o final sahnesini gördüğümüzden beri herkes Avengers 4’e kitlenmiş durumda. Heyecanla beklenen bir gelecek sene vizyona girecek. O zamana kadar da enteresan teoriler havada uçuşuyor. İşte bu teorilere bir yenisi eklendi. Fakat bu seferki dördüncü Avengers filminden çok ondan sonra olacaklara odaklanıyor.

Yeni teori Captain Marvel ve onunla birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne dahi olacak Skrull’ları merkezine alıyor. Bildiğiniz gibi Avengers 4’ten önce Captain Marvel’ın orijin hikayesini seyredeceğiz. Bizi 90’lı yıllara götürecek olan bu filmde Kree ve Skrull’lar arasında gerçekleşen savaşa da şahit olacağız. Savaşın nasıl sonuçlandığını, gelecekte nelere sebep olduğunu da anlamış olacağız. İşte bu bilgilerin ardından Avengers 4‘te de Skrull’ların görüneceği, bu karakterlerin daha sonra Marvel Sinematik Evreni’nde önemli bir rol üstleneceği düşünülüyor.

Şimdiye kadar paylaşılan bilgiler sayesinde öğrendik ki Avengers 4’ten sonra Marvel Sinematik Evreni ciddi bir değişim geçirecek. Disney’in açıklamaları da gelecekte Avengers filmi seyredeceğimize işaret ediyor. Peki bu nasıl olacak? Yeni teoriye bakılırsa Marvel’ın Thanos’la mücadele ardından sonraki hedefi Secret Invasion (Gizli İstila) hikayesi olacak. Böylece Captain Marvel’da tanışıp Avengers 4’te tekrar gördüğümüz Skrull‘lar hikayenin ana kötüsüne dönüşecek. Şekil değiştirme yetisine sahip bu uzaylı ırkın kahramanlarımız gibi görünerek ortalığı karıştırma ihtimali bulunuyor. Bu hikayenin Marvel’ın geleceği için biçilmiş kaftan olduğu düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu teorinin gerçeği ne kadar yansıttığına dair hiçbir fikrimiz yok. Fakat fikrin fazlasıyla dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım Marvel, Avengers 4’ten sonra ortaya çıkan fırsatları nasıl değerlendirecek?

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı