reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filmi ertelendi

Sinemanın en çok kazandıran serisi Hızlı ve Öfkeli yoluna tam gaz devam ediyor. Ana hikayenin yanı sıra artık bazı yan kahramanların ön plana çıkmasına şahit olacağız. Bunlardan biri de Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın henüz adı açıklanmayan projesi olacak. Fakat çok merak edilen bu film beklediğimizden daha geç vizyona girecek.

Kısaca özet geçmek gerekirse geçtiğimiz sene ortaya çıkan bu projenin Hobbs ve Shaw etrafında şekilleneceğini biliyoruz. Öyle ki bu film sebebiyle Hızlı ve Öfkeli 9‘un ertelenmesine ve oyuncu ekibinin ikiye bölünmesine şahit olmuştuk. Tyrese Gibson, Dwayne Johnson’a savaş açmış daha sonra ortalık Vin Diesel’in müdahalesiyle durulmuştu. Şimdilik Hobbs and Shaw ismiyle anılan projenin çekimlerinin eylül ayında başlayacağı konuşuluyordu. Yönetmenliğini John Wick, Deadpool 2 ve Atomic Blonde ile tanıdığımız David Leitch‘in üstleneceği film nedeni açıklanmadan ertelendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Universal Hobbs and Shaw’ın vizyon tarihini önce 26 Temmuz 2019 olarak açıklamıştı. Şimdi bu tarih 2 Ağustos 2019 olarak değiştirildi. Açıkçası bir hafta çok büyük bir ertelenme değil fakat stüdyonun neden böyle bir değişikliğe ihtiyaç duyduğu büyük merak konusu. Bakalım heyecanla beklenen projeye dair ilk detaylar ne zaman kesinlik kazanacak?

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı