reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson ve Jason Statham kendi Hızlı ve Öfkeli filmine kavuşuyor

Gişede elde ettiği başarıyla rekordan rekora koşan Hızlı ve Öfkeli serisi yakında son bulacak. Ancak bu onuncu filmde biteceği açıklanan seriye elveda diyeceğimiz anlamına gelmiyor. Aksine Universal Stüdyoları hikayeye devam etmenin farklı yollarını arıyor. Son haberlere bakılırsa stüdyo Dwayne Johnson ve Jason Statham ile yeni bir Hızlı ve Öfkeli spin-off’u (bağlantılı yapım) tasarlıyor.

Deadline‘ın haberine göre bu yeni projenin senaryosu Hızlı ve Öfkeli serisini kaleme almasıyla tanınan Chris Morgan‘ın elinden çıkacak. Yani karakterler tanıdık bir isme emanet olacak. Bu yeni hikayenin merkezinde Luke Hobbs ve Deckard Shaw yer alacak. Diplomatik Güvenlik Servisi’nde çalışan Hobbs, Shaw’ın yardımına ihtiyaç duyacak. Böylece beklenmedik bir ortaklık kurulmuş olacak.

Hızlı ve Öfkeli’yi sevenlerin iyi bildiği üzere Dwayne Johnson seriye beşinci filmde dahil olmuştu. Jason Statham‘ın hayat verdiği Deckard Shaw ise Hızlı ve Öfkeli 6’da ortaya çıktı. Son olarak bu ikiliyi The Fate of the Furious‘da birlikte görme fırsatı yakaladık. Görünen o ki bir süre daha Dwayne Johnson ve Jason Statham ikilisi birlikte izleyici karşısına çıkmayı sürdürecek.

Şimdilik bu potansiyel projenin ismi veya filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı bilinmiyor. Sizleri gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz.