reklamı kapat

POPÜLER

Call Of Duty: WWII’nin ilk detayları sızdı

Call of Duty’nin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty: WWII geçen günlerde resmen duyuruldu. Oyunun adını ve ana temasını açığa kavuşturan Sledgehammer Games, oyunun detaylarıyla ilgiliyse herhangi bir bilgi vermedi. Detayların ortaya çıkmasına birkaç gün kala oyunda nelerle karşılaşacağımız gün yüzüne çıktı. 

2. Dünya Savaşı döneminde geçecek olan oyunun tek kişilik senaryo modu ve çoklu oyuncu moduyla ilgili birkaç küçük bilgi internet ortamına sızdı. Özgürlüğünü kazanmak için bombaların yağmur gibi yağdığı savaş atmosferinde hayat mücadelesi veren bir karakteri yönlendireceğimiz oyunda sinematiklerin oldukça başarılı olacağı ve bize savaş atmosferini tam anlamıyla yansıtacağı belirtiliyor.

Oyunun senaryo modu elbette merak ediliyor fakat oyunu satın alma noktasında karar vermeyi sağlayan en önemli mod elbette çoklu oyuncu modu oluyor. Her yıl milyonlarca oyunu saatlerini ekran başında Call of Duty oynayarak geçiriyor ve bu modda yapılan geliştirmeler merakla bekleniyor. Oyunun çoklu oyuncu modunda 2. Dünya Savaşı’nın geçtiği bilindik yerlerin bulunacağı ifade ediliyor. Ayrıca oyuncuların birbiriyle etkileşimi ve sosyalleşmesi ile ilgili olarak heyecan verici yeniliklerin yapıldığı belirtiliyor. Ön sipariş verenlerin özel betaya katılabildiği oyunla ilgili resmi detayların 26 Nisan tarihindeki canlı yayında netleşmesi bekleniyor.

YORUMLAR